Збоченець допоміг затримати вбивцю

Збоченець із Запоріжжя допоміг затримати вбивцю-інваліда, який втік з в’язниці.
Збоченець допоміг затримати вбивцю
Збоченець допоміг затримати вбивцю
Читать эту новость на русском

Збоченець із Запоріжжя допоміг затримати вбивцю-інваліда, який втік з в’язниці.

Увагу пенсіонерки із Запоріжжя, 83-річної Клавдії Матрьонівни, привернув збоченець, який виконував акробатичні етюди під мостом на площі Поляка (вулиця 12-го квітня). За її словами, чоловік вигинав дугою свій дітородний орган, а інший – інвалід середніх років спостерігав за цим, стоячи на мосту.

Жінка повідомила про збоченця до поліції. Проте, патруль, що приїхав на місце, насамперед, зацікавив чоловік з милицею. Опитаним виявився раніше засуджений 42-річний каліка, який вбив чоловіка. Підозрюваний мав відсидіти десять років, проте на восьмому році він втік із в’язниці. За цей зухвалий вчинок йому загрожує п’ять років ув’язнення чи примусові роботи на строк до чотирьох років. Остаточне рішення у цій справі винесе суд.

Другому учаснику злочину, який став причиною виклику поліції, виписали протокол про адміністративне правопорушення. Юний збоченець відбувся легким переляком та покаранням у три неоподатковуваних мінімуми. Сума штрафу становила символічну 51 гривню, проте сплатити на місці через термінал у чоловіка не вийшло.

Редакція Запорізьких сенсацій нагадує, що адміністративний штраф має бути сплачено порушником не пізніше, ніж через п’ятнадцять днів після вручення. Сплатити можна через спеціальний додаток МВС України, додаток «Дія» (меню Послуги — Виконавчі провадження) або онлайн на сайті iPay.ua.

Total
1
Shares
Схожі новини