-1.3 C
Zaporizhia
Середа, 7 Грудня, 2022

Запорізький підприємець демонстрував фалос

Власник одного з магазинів одягу використав дітородний орган як інструмент маркетингу.

На одному з центральних ринків Запоріжжя стався шокуючий конфуз. Там місцевий підприємець за допомогою елементів ексгібіціонізму (демонстрації статевих органів) намагався залучити перехожих до свого магазину. За словами очевидців, чоловік був одягнений у довге чорне пальто, яке він періодично розкривав перед жінками.

Подібні вибрики не лише відлякали потенційного клієнта, а й привернули увагу патрульних. За словами прес-секретаря Головного управління Національної поліції у Запорізькій області, чоловік відбувся попередженням та адміністративним штрафом.

Цей вчинок був кваліфікований як дрібне хуліганство, і згідно зі статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушнику загрожує штраф у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або від 40 до 60 годин громадських робіт.

На жаль, подібні витівки в Запоріжжі не поодинокі – через стрімке падіння продажів багато горе-підприємців вдаються до досить неординарного маркетингу. Відомі випадки самоствердження подібним методом.

- Реклама -
Богдан
Богдан
Запорізький журналіст, фотограф та програміст. Люблю цікаві історії, якими завжди приємно поділитися з улюбленим читачем!
Последние новости
Похожие новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь