Запорізький підприємець демонстрував фалос

Власник одного з магазинів одягу використав дітородний орган як інструмент маркетингу.
Запорізький підприємець демонстрував фалос
Читать эту новость на русском

На одному з центральних ринків Запоріжжя стався шокуючий конфуз. Там місцевий підприємець за допомогою елементів ексгібіціонізму (демонстрації статевих органів) намагався залучити перехожих до свого магазину. За словами очевидців, чоловік був одягнений у довге чорне пальто, яке він періодично розкривав перед жінками.

Подібні вибрики не лише відлякали потенційного клієнта, а й привернули увагу патрульних. За словами прес-секретаря Головного управління Національної поліції у Запорізькій області, чоловік відбувся попередженням та адміністративним штрафом.

Цей вчинок був кваліфікований як дрібне хуліганство, і згідно зі статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушнику загрожує штраф у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або від 40 до 60 годин громадських робіт.

На жаль, подібні витівки в Запоріжжі не поодинокі – через стрімке падіння продажів багато горе-підприємців вдаються до досить неординарного маркетингу. Відомі випадки самоствердження подібним методом.

Total
0
Shares
Схожі новини