-1.3 C
Zaporizhia
Середа, 7 Грудня, 2022

Запорізький депутат пропив мандат

Скласти свої повноваження депутата Запорізької обласної ради попросили колеги-однопартійці.

Депутат Запорізької ОДА Василь Хмільний залишив свою посаду із ганьбою.

За словами однопартійців, останньою краплею для них стала нещодавня втрата депутатом свого посвідчення на черговому гулянні.

— Василь Олексійович буквально пропив свій мандат, — коментує ситуацію однопартієць Євген Наливайченко. — На позапланових зборах партії більшістю голосів було ухвалено рішення про зняття повноважень з цієї ганебної людини.

На жаль, вислухати думку другої сторони редакції Запорізьких сенсацій не вдалося. За словами помічниці депутата, Василь Олексійович пішов на лікарняний і не може відповідати на запитання журналістів.

Нагадаємо, це не поодинокий випадок за участю Василя Хмільного. У червні цього року депутат-мажоритарник примудрився з’явитися на зустріч із виборцями у нетверезому стані. Тоді присутні склали колективну скаргу на ім’я голови партії з проханням переглянути ряди однопартійців.

Цікаво, що алкоголізм не єдина проблема серед запорізьких депутатів. Так, один з місцевих можновладців не зміг згадати, на якому з морів знаходиться його дачна ділянка.

- Реклама -
Богдан
Богдан
Запорізький журналіст, фотограф та програміст. Люблю цікаві історії, якими завжди приємно поділитися з улюбленим читачем!
Последние новости
Похожие новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь