Запорізький бомж шокував знанням історії

Місцевий мешканець проспекту Металургів шокував своїми історичними знаннями, порівнявши запорізького підприємця із полководцем.
Запорожский бомж шокировал историческими познаниями
Запорізький бомж шокував знанням історії
Читать эту новость на русском

За словами свідків, між бездомним чоловіком та запорізьким підприємцем зав’язалася словесна суперечка, в ході якої безробітний Василь порівняв Миколу з маловідомою історичною особистістю – російським військовим та державним діячем, полководцем Іваном Охлябініним, відомим у народі під прізвиськом Залупа.

– Я, як людина, яка має кілька вищих освіт, відразу зрозуміла про кого йде мова, – коментує ситуацію Микола, – проте подібний випадок мене трохи шокував – не щодня зустрінеш таких обізнаних людей.

Справді, згідно з останніми дослідженнями британського інституту, подібні історичні знання серед безпритульних людей – велика рідкість. Більшість обивателів проспекту Металургів має початкову, у кращому разі середньо-технічну освіту. Тому, знання про російських полководців XIV століття – це скоріше плід саморозвитку, ніж знань, здобутих у шкільні роки.

Однак, за словами самого Василя, це була не більше, ніж образа. Підтвердила ці слова і його співмешканка Вікторія, яка була поруч із ним у нетверезому стані.

За словами очевидців, Василь часто збирає макулатуру, а отримані гроші інвестує у «катанку», куплену у місцевих самогонників. Не виключено, що в одному із стосів макулатури була книга історичного характеру, яка підштовхнула чоловіка на подібні алегорії.

Total
9
Shares
Схожі новини