-1.3 C
Zaporizhia
Середа, 7 Грудня, 2022

Відвідувачу їдальні дісталася ложка з діркою

За словами працівників їдальні, цей конфуз стався випадково і жодних злих намірів не ніс.

Цікавий випадок спалахнув у їдальні по вулиці 12 квітня 2Г. Там, за словами відвідувачів, чоловікові, зовні схожому на колишнього зека, дісталася ложка з діркою.

— Високий, лисий чоловік узяв тарілку супу та шматок хліба, — згадує свідок Арсен (ім’я змінено, — ред.). — Коли він розрахувався на касі і підійшов за столовими приборами, то йому до рук потрапила ложка з діркою, причому явно механічного походження.

Від обіду чоловік повністю відмовився, залишивши суп та хліб на полиці з ложками та виделками. Дивно, що відвідувач не влаштував скандалу, а мовчки покинув приміщення.

Проте не менш цікавим залишається і той факт, звідки у їдальні взявся тюремний реквізит. Адже, як відомо, ложка з діркою серед ув’язнених — це свого роду мітка, аби «правильні пацани» випадково не взяли столових приладів, якими їли «ображені». Останні, відповідно до понять, не мають права їсти звичайними приладами, а також приховувати свій гомосексуальний статус.

- Реклама -
Богдан
Богдан
Запорізький журналіст, фотограф та програміст. Люблю цікаві історії, якими завжди приємно поділитися з улюбленим читачем!
Последние новости
Похожие новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь