Вчитель фізкультури ґвалтував школярок під час екскурсій

Викладач регулярно організовував для учениць школи відпочинок з виїздом за межі міста, де селився з ними в одну кімнату та втілював у життя перекручені фантазії.
Вчитель фізкультури ґвалтував школярок під час екскурсій
Читать эту новость на русском

Від дій 50-річного педагога, за попередніми даними, постраждали троє 12-річних школярок.

За даними слідства, мешканець Якимівки (Запорізька область), раніше не судимий, з 2003 року працював учителем фізкультури в Якимівській жіночій гімназії, ученицями якої були лише дівчатка.

«У червні-серпні 2011 року підозрюваний організував виїзд школярок на базу відпочинку до Приморська. Прибувши туди, він оселився в одній кімнаті з трьома 12-річними дівчатками, мотивуючи, що місць на всіх відпочиваючих не вистачає. У різний час, перебуваючи з дівчатками віч-на-віч, він вчинив по відношенню до кожної з них розпусні дії. Щодо однієї дівчинки — також насильницькі дії сексуального характеру», — йдеться у повідомленні ГУ МВС у Запорізькій області.

За заявами батьків постраждалих дівчат порушено кримінальну справу за статтями «насильницькі дії сексуального характеру» та «розпусні дії». Як повідомляє портал Запорізькі сенсації, наразі «фізрук, що відзначився», продовжує працювати в школі до з’ясування всіх обставин і доказів його провини.

У вівторок суд Якимівського району ухвалив рішення про арешт 50-річного Василя Баболюбова. Час, доки триватиме слідство, він проведе у СІЗО.

Total
1
Shares
Схожі новини