У Запоріжжі відбулися слухання щодо секс-меншин

Люди стурбовані зростаючою популярністю нетрадиційних відносин і пропагандою гомосексуалізму і лесбійства серед молодого покоління.
У Запоріжжі відбулися слухання щодо секс-меншин
У Запоріжжі відбулися слухання щодо секс-меншин
Читать эту новость на русском

В одному з запорізьких дворів пройшли громадські слухання щодо сексуальних меншин. Ті, хто зібрався, стурбовані зростаючою популярністю нетрадиційних відносин і пропагандою гомосексуалізму і лесбіянства серед підростаючого покоління.

Куратором та організатором зустрічі виступив сталевар одного з металургійних комбінатів міста Євген Староверов – батько двох дочок та сина. Чоловік стурбований високим рівнем толерантності до ЛГБТ рухів у країні. Як прихильник «старої школи» Євген Анатолійович запропонував проводити з дітьми просвітні заходи в домашніх умовах, оскільки вчителі та сучасна система освіти нівелюють традиційні цінності, опускають будь-які питання взаємозв’язків між чоловіком і жінкою.

Стурбований проблемою і електрик третього розряду, колишній боксер та близький друг організатора Валерій Задолюбов. Чоловік страждає на алкоголізм, а його друга дружина пішла від нього забравши двох дітей. Але це не заважає Валерію цікавитися вихованням підростаючого покоління. Він певен, що профілактичні бесіди набувають особливої ефективності у поєднанні з фізичним рукоприкладством — використанням «батога та пряника», як це робив його батько. На жаль, колишня дружина такі методи виховання розцінювала як сімейне насильство, тож на Валерія складена заява у місцевому відділенні поліції.

Підтримала розмову і пенсіонерка Марія Іванівна, яка тридцять років працювала вихователем у дитячому садку, а на схилі літ зайнялася власним бізнесом — продажем біодобавок та косметики однієї китайської компанії. Жінка — затята прихильниця медикаментозного лікування, тому певна, що раннє втручання лікарів допоможе врятувати юну душу, яка заблукала і перебуває на роздоріжжі між традиційним і гомосексуальним способами життя. Своїх онуків дбайлива бабуся лікує акупунктурою, а сама часто відвідує електрофорез та мріє про купівлю Біоптрона для проведення світлотерапії.

Її подруга Антоніна Альбертівна, цілителька в десятому поколінні, більше схильна до допомоги вищих сил, народних обрядів та медицини, заснованої на травах. Жінка із самокруткою в зубах впевнена, що звернувшись до обрядів, можна відвести жагу до гомосексуалізму у будь-якому віці. Хоча врятувати свого сина від одностатевого шлюбу знахарка так і не змогла — не захотіла «псувати йому життя».

Піднімалися на зустрічі й питання релігійного характеру, зокрема, пролунали алегорії із содомським гріхом. Присутні зійшлися на спільній думці — з усіх сил не допустити повторення Вавилону та Помпей у Запоріжжі.

Традиційно збори мешканців будинку №5 закінчилися святковим столом з розпиванням спиртних напоїв.

Total
1
Shares
Схожі новини