Студент роздрукував недруковані символи

Наданий на перевірку реферат шокував кількістю орфографічних помилок та… роздрукованими недрукованими символами.
Студент роздрукував недруковані символи
Читать эту новость на русском

Одному зі студентів-першокурсників кафедри управління фізичною культурою та спортом (УФКС) спеціальності «Фізична культура та спорт» було доручено написати реферат на тему «Гімнастика як засіб розвитку рухових якостей», – розповідає викладач гімнастики.

Наданий на перевірку реферат шокував кількістю орфографічних помилок та… роздрукованими недрукованими символами.

За словами викладача, за п’ять років роботи на кафедрі це перший випадок, коли студент так безвідповідально поставився до виконання домашнього завдання.

– Спортсмени ніколи не відрізнялися великим інтелектом, – коментує ситуацію професор, – це не їхній профіль. У фізкультурі головним показником є ​​не інтелект, а фізичні показники – вміння швидко бігати та реагувати на події, що відбуваються.

Ми попросили прокоментувати ситуацію із недрукованими знаками доцента кафедри журналістики:

– Дивувати повинно не наявність помилок, а сам факт присутності недрукованих знаків, – каже кандидат філологічних наук. – Наскільки мені відомо, на те вони і недруковані, щоб їх не бачити на папері.

Нагадаємо, що недруковані символи – це ті символи, які ви можете подивитися в електронному вигляді, але які не відображаються під час друку на папері. Вони позначають наявність різних типів форматування (знак абзацу, розрив рядка, позиція табуляції та пробіл) і використовуються в основному для редагування та підготовки тексту до друку.

Total
1
Shares
Схожі новини