-1.3 C
Zaporizhia
Середа, 7 Грудня, 2022

Студент роздрукував недруковані символи

Наданий на перевірку реферат шокував кількістю орфографічних помилок та… роздрукованими недрукованими символами.

Одному зі студентів-першокурсників кафедри управління фізичною культурою та спортом (УФКС) спеціальності «Фізична культура та спорт» було доручено написати реферат на тему «Гімнастика як засіб розвитку рухових якостей», – розповідає викладач гімнастики.

Наданий на перевірку реферат шокував кількістю орфографічних помилок та… роздрукованими недрукованими символами.

За словами викладача, за п’ять років роботи на кафедрі це перший випадок, коли студент так безвідповідально поставився до виконання домашнього завдання.

– Спортсмени ніколи не відрізнялися великим інтелектом, – коментує ситуацію професор, – це не їхній профіль. У фізкультурі головним показником є ​​не інтелект, а фізичні показники – вміння швидко бігати та реагувати на події, що відбуваються.

Ми попросили прокоментувати ситуацію із недрукованими знаками доцента кафедри журналістики:

– Дивувати повинно не наявність помилок, а сам факт присутності недрукованих знаків, – каже кандидат філологічних наук. – Наскільки мені відомо, на те вони і недруковані, щоб їх не бачити на папері.

Нагадаємо, що недруковані символи – це ті символи, які ви можете подивитися в електронному вигляді, але які не відображаються під час друку на папері. Вони позначають наявність різних типів форматування (знак абзацу, розрив рядка, позиція табуляції та пробіл) і використовуються в основному для редагування та підготовки тексту до друку.

- Реклама -
Богдан
Богдан
Запорізький журналіст, фотограф та програміст. Люблю цікаві історії, якими завжди приємно поділитися з улюбленим читачем!
Последние новости
Похожие новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь