Пішов світ за очі: чоловіка з пляшкою горілки шукали два тижні

Під час однієї з пиятик зник чоловік, якого товариші по чарці послали за добавкою до найближчого супермаркету.
Пішов світ за очі: чоловіка з пляшкою горілки шукали два тижні
Читать эту новость на русском

Шокуючу новину днями повідомили мешканці Заводського району по вулиці Історичній. Там, за словами свідків, під час чергової пиятики дематеріалізувався один з учасників:

— Ми послали Толяна за другою пляшкою, він зібрався і «пішов світ за очі»,

— скаржиться його товариш.

За словами друзів їх товариш ніби розчинився в повітрі. Хлопці не розгубилися, і через десять хвилин простою вирушили на пошуки зниклого компаньона. Трохи пізніше, їм на допомогу прийшли поліцейські, які і розповіли нам усі подробиці інциденту.

Як виявилося, Анатолій Хмільний без десяти шість вийшов з дому і попрямував до найближчого АТБ, проте купити там горілку не вдалося — мсьє спізнився на 5 хвилин (у Запоріжжі продають алкоголь строго з 10:00 до 18:00).

Зазнавши фіаско і не роздобувши бажаного, чоловік вирушив до своєї давньої подруги Зінаїди, яка приторговує катанкою цілодобово. Слово за словом, чарка за чаркою дегустуючи чудотворне зілля чоловік остаточно сп’янів і залишився ночувати у своєї знайомої забувши про друзів, що знемагають від спраги.

— Я нікуди не пропадав, мені просто було соромно перед мужиками з’являтися після такого,

— коментує свою поведінку Анатолій.

На щастя, чоловіка швидко відшукали:

— Його морда хоч і підходить під усі фотороботи, я Толяна впізнав одразу і швидко направив патруль до його будинку,

— доповідає слідчий.

Згадана у статті Зінаїда Іванівна відбулася штрафом у 170 гривень: жінку притягнули до адміністративної відповідальності за виготовлення, зберігання та реалізацію самогону та апаратів для його вироблення. Самі ж друзі знову помирилися і продовжили бенкет.

Чи можна посилати алкоголіка у магазин?

Відповідає робот з чат-боту ChatGPT:

Якщо алкоголік знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, то ні, не можна його посилати за покупками в магазин, оскільки це може створити небезпеку для нього та інших людей. У стані сп’яніння людина може бути несвідомою, нестійкою на ногах, що може призвести до травм та нещасних випадків. Крім того, під час придбання алкоголю, алкоголік може купити більше алкоголю, ніж потрібно, що може посилити його проблеми з алкоголем.

Якщо ж алкоголік не знаходиться в стані алкогольного сп’яніння та здатний безпечно пересуватися, то теоретично можна попросити його купити алкоголь. Однак, якщо ви піклуєтеся про здоров’я алкоголіка та хочете допомогти йому позбутися залежності від алкоголю, можливо краще не посилати його за покупками алкоголю та розглянути можливість підтримки в інших формах.

Total
0
Shares
Схожі новини