Наркоман з Матвіївки підпалив курник

Витівки Григорія починають насторожувати місцевих селян.
Наркоман з Матвіївки підпалив курник
Читать эту новость на русском

Колишній столяр Григорій Плотніков відомий на селі як наркоман Гриша починає становити небезпеку для суспільства.

З такими словами до місцевого дільничного звернулася односельчанка Марія Іванова. На її думку, витівки Григорія набувають особливо небезпечного характеру і вимагають негайного втручання з боку лікарів та поліції.

Останньою краплею односельців став випадок із підпалом курника. За словами Федора Петушенка, котрий розводив у себе на ділянці курей, Григорій пробрався до нього вночі і влаштував диверсію.

– Я почув, як почав лаяти мій Шарик (собака, – ред.), – згадує власник курей, – я увімкнув світло і вийшов у двір. Власне, там я і зустрів Григорія, і, судячи з його реакції, він був під якоюсь психотропною речовиною: його зіниці були білі, на губах проступала піна.

Зі словами «летіть додому» він почав поливати курник бензином і невдовзі підпалив його. Через суху погоду, вогонь швидко поширився на сусідні будівлі. На щастя, пожежу вдалося локалізувати і до приїзду пожежників її вже загасили місцеві селяни. Наразі поліція встановлює мотиви злочину, а власник курника підраховує збитки поїдаючи смажений окіст.

Total
0
Shares
Схожі новини