Мешканка Запоріжжя годує кота креветками

Безробітна Анфіса Кошкіна годує свого породистого Масіка добірними креветками, а сама їсть гречку на воді.
Жительница Запорожья кормит кота креветками
Мешканка Запоріжжя годує кота креветками
Читать эту новость на русском

Молода дівчина працювала касиром у Сільпо і мала доступ до «прострочення», проте подібні привілеї в житті не знадобилися — її породистий британець їсть лише свіжі морепродукти та дорогі корми.

— Я якось пробувала дати йому варену курку, але кіт не став її їсти, а почав гратися,

— згадує дівчина.

А ось новий дорогий корм зі шматочками справжньої вареної креветки Масік оцінив сповна. З тих пір, за словами господині, це його улюблена страва, як і справжні креветки.

Масік грається з креветкою

Сама власниця змушена харчуватися гречкою, звареною на воді без будь-яких підлив та м’яса. Дівчина звільнилася за власним бажанням на початку війни і досі перебуває у пошуках себе. У своєму скупому раціоні кошатниця не бачить нічого поганого:

— Я намагаюся не їсти м’ясо, веду здоровий спосіб життя і дотримуюся правильного харчування,

— резюмує Анфіса.

Молода дівчина намагається заощаджувати на всьому, а вільні гроші витрачає на утримання породистого кота. Крім дорогих кормів тварина потребує догляду, косметики та регулярних щеплень.

Котяча армія

За словами Анфіси, вона має подругу з 25 котами, яких та регулярно підбирає на вулиці. Знайома живе в однокімнатній квартирі, але це не заважає жінці стягувати безпритульних котів та лікувати їх за свій рахунок.

— Марина — ще більша кошатниця, аніж я. Ось у неї коти їдять усе поспіль. Але, ви не подумайте, вони там не голодують, просто дворові не такі вибагливі, як мій паразит,

— сміється заводчиця.

Раніше ми вже писали про пенсіонера, який оформив субсидію на кота. На жаль, подібні випадки поодинокі і шансів добитися виплат на утримання свого пухнастого улюбленця вкрай мало.

Чи варто годувати кота креветками?

Відповідає робот з ChatGPT:

Креветки можуть бути хорошим додатком до раціону кота, оскільки вони містять багато білків та інших корисних поживних речовин, таких як вітаміни та мінерали. Однак, креветки не повинні становити основу харчування кота.

При включенні креветок до раціону кота важливо дотримуватися певних правил. Спочатку необхідно переконатися, що креветки не містять жодних додаткових інгредієнтів, таких як солі або спеції, які можуть бути шкідливими для кота. Також не рекомендується давати коту сирі креветки, оскільки вони можуть містити бактерії та інші патогени, які можуть спричинити захворювання.

Крім того, важливо не перебільшувати з кількістю креветок у раціоні кота. Якщо кот отримує занадто багато креветок, це може призвести до проблем з травленням, а також до зайвої ваги.

Отже, креветки можна включати до раціону кота, але в обмеженій кількості та без додаткових інгредієнтів. Перед внесенням змін до раціону свого кота варто звернутися до ветеринарного лікаря для консультації.

Total
0
Shares
Схожі новини