Мешканець Запоріжжя знайшов крокодила в громадському парку

Велетенський ящур спокійно грівся на лавочці в одному з центральних парків міста.
Мешканець Запоріжжя знайшов крокодила в громадському парку
Мешканець Запоріжжя знайшов крокодила в громадському парку
Читать эту новость на русском

Важко уявити, щоб вулицями Запоріжжя вільно розгулював велетенський алігатор. Втім, мешканців по вулиці Яценко подібні новини вже не лякають і вони спокійно пускають малечу погратися з небезпечним хижаком.

Першим екзотичну рептилію побачив пенсіонер Опанас Забродський під час прогулянки Парком Перемоги:

— Я перейшов місток над «річкою-вонючкою», звернув наліво і побачив величезного алігатора, що спокійно собі грівся на одній з лавочок, — згадує дідусь.

Втім, чоловіка більше здивував не сам алігатор, а молода матір, яка кликала своїх дітей сфотографуватися з рептилією. Жінка в цьому не вбачає жодної небезпеки і стверджує, що сама в дитинстві часто фотографувалася з медведями та вовками на площі Маяковського, а живих крокодилів, окрім свого чоловіка, не зустрічала.

До речі, алігатори в штаті Флорида — звичайна річ. Так, зовсім нещодавно, 4 грудня, мешканці округу Бревард бачили алігатора приблизно в 75 милях на південний схід від Орландо. За словами представників влади, 8-футову рептилію знайшли «відпочиваючим на пляжі перед Barrier Island Center» у Мельбурн-Біч. Ще один був помічений в перший тиждень листопада в окрузі Індіан-Рівер. Рідкісний американський крокодил вийшов на берег уздовж узбережжя Треже-Кост у Флориді, за 160 миль на північ від Маямі.

Total
1
Shares
Схожі новини