-1.3 C
Zaporizhia
Середа, 7 Грудня, 2022

Іван Кузін показав свою кукурудзину

Мелітопольський фермер Іван Кузін продемонстрував на нараді сільради свою кукурудзу. Чим мотивовано такий вчинок дізнавалася наша місцева кореспондентка Ірина Котолуп.

Мелітопольський фермер Іван Кузін продемонстрував на зборах сільради свою кукурудзу. Чим вмотивований такий вчинок дізнавалася наша місцева кореспондентка Ірина Котолуп.

Слава Івана Кузіна давно вийшла за межі рідного села. Зокрема, молодий агроном з Семенівки (Запорізька область) став відомим світу завдяки своїй великій кукурудзині. Закінчивши у 1989 році Таврійський державний агротехнологічний університет, тоді ще юний та повний надій студент вдався до селекції вітчизняної кукурудзи.

— Довгий час, — каже Іван, мені не вдавалося виростити морозостійку кукурудзу. Пізніше, коли перші паростки вдало перезимували люті морози, я здивувався їх розмірами. Саме в той момент я зрозумів, що знайшов своє покликання в агрономії.

Крім вирощування зернових, за словами дружини, Іван ще й файний чоловік – як у полі, так і в ліжку:

— Захоплення Івана кукурудзою, — коментує Марія, ніяк не шкодить нашому сімейному життю, в тому числі інтимному. У нас троє гарних дітей, двоє з них – хлопчаки. Старший син вже активно допомагає батькові по господарству, і, скоріше за все, теж стане агрономом.

Іван Кузін не збирається зупинятися на досягнутому, і вважає, що кукурудза в 25 сантиметрів далеко не межа. Що ж, побажаємо нашому агроному успіхів і чекатимемо нових звісток.

Иван Кузин показал свою кукурузину
- Реклама -
Богдан
Богдан
Запорізький журналіст, фотограф та програміст. Люблю цікаві історії, якими завжди приємно поділитися з улюбленим читачем!
Последние новости
Похожие новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь