Двоє дідів побилися із-за КВЕДів

Працівники податкової інспекції у Хортицькому районі Запоріжжя побачили справжнє реаліті-шоу із побоями.
Два деда подрались из-за КВЭДа
Двоє дідів побилися із-за КВЕДів
Читать эту новость на русском

Досить екстраординарна ситуація сталася днями у Державній податковій інспекції у Хортицькому районі міста Запоріжжя. За словами начальниці, двоє пенсіонерів років шістдесяти прийшли оформляти спільну діяльність. Вони попросили бланки для реєстрації ФОП і почали їх заповнення, але буквально хвилин через десять між ними почалася словесна суперечка.

– На прохання присутніх заспокоїтись вони не відреагували, і мені довелося втрутитися, – згадує Ольга Валеріївна. – Я запропонувала їм допомогу у заповненні бланків і була вкрай здивована, коли дізналася про причину їхньої сварки: два старі діди не могли визначитися з КВЕДами.

Як відомо, класифікатор видів економічної діяльності необхідний для визначення форми діяльності, якою планує займатися майбутній підприємець. Щоб уникнути непорозумінь, у бланку реєстрації ФОП рекомендується вносити до трьох видів КВЕД, проте відомі випадки, коли підприємець вказував близько 15 видів діяльності та отримував позитивну відповідь від держреєстратора.

Слід нагадати, що від сплати ЄСВ звільняється особа на спрощеній системі оподаткування. Ним може бути пенсіонер за віком чи інвалід, який отримує пенсію чи соціальну допомогу. Скоріш за все, цей фактор став вирішальним для двох пенсіонерів, які вирішили стати підприємцями.

Хоча, як показує практика, шістдесятирічний вік для ФОП – це не найстрашніше, що може бути. Так, днями зовсім молодий підприємець демонстрував свій член перехожим.

Total
12
Shares
Схожі новини