-1.3 C
Zaporizhia
Середа, 7 Грудня, 2022

Чоловікові не продали кота

Продавчиня відмовила у продажу породистого кота побачивши кредитну картку клієнта.

За словами потерпілого, продавчиня одного із зоомагазинів на проспекті Металургів встановила справжню анархію. З незрозумілих причин, вона відмовила у продажу породистого кота, коли клієнт подав свою кредитну картку.

– Касир подивилася на мою картку і категорично відповіла «я вам не продам тварину», – бідкається Євген Котолуп. – При цьому вона навіть не перевірила баланс.

Кореспондент «Запорізьких сенсацій» мав можливість поспілкуватися з кривдницею наживо, щоб з’ясувати мотиви її поведінки. Продавцем виявилася господиня магазину. З наших слів, вона одразу дізналася про кого йдеться мова:

– Ви, мабуть, подумали, що я божевільна, – сміється вона. – У моєму магазині справді існують правила, і вони аж ніяк не анархічні. Просто ми не можемо продавати тварин людям з яскраво вираженими прізвищами, такими як Котолуп, Кошкодав та йому подібні.

На наше зауваження, що її «порядки» порушують свободу та права споживачів жінка відреагувала категорично:

– Мені начхати, що ви там подумали, але ображати беззахисних тварин я не дозволю! Це мій магазин і тут я вирішую кому продавати, а кому – ні, – сказала вона.

Дорогою до редакції ми все ж таки заїхали до Запорізького обласного управління у справах захисту прав споживачів для роз’яснень. Там нам чітко дали зрозуміти, що «прізвище клієнта не може бути підставою для відмови в жодній з інстанцій, включаючи сферу торгівлі» і порадили потерпілому звернутися до суду.

Нагадаємо, що скандали, пов’язані з котами в Запоріжжі виникають досить часто. Так, мешканка Павло-Кічкасу має намір позиватися на сусідського кота до суду.

- Реклама -
Богдан
Богдан
Запорізький журналіст, фотограф та програміст. Люблю цікаві історії, якими завжди приємно поділитися з улюбленим читачем!
Последние новости
Похожие новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь