Бердянський сироїд отруївся сирими грибами

Здоровий спосіб життя зіграв із жителем Бердянська злий жарт.
Бердянський сироїд отруївся сирими грибами
Бердянський сироїд отруївся сирими грибами
Читать эту новость на русском

З прихильником здорового харчування Євгеном Трапезніковим з Бердянська доля зіграла злий жарт.

Молодий сироїд замовив в одному з інтернет-магазинів японські гриби, сподіваючись урізноманітнити свій раціон.

Впевненості надавали написи “тільки свіжа та перевірена продукція”, а також поради менеджера, – згадує Євген. – Ну і, звичайно, банальне бажання спробувати щось нове.

Як виявилося пізніше, надіслана продукція виявилася зіпсованою і явно не придатною для споживання. Проте кислий смак та неприємний запах не зупинили юного сироїда. Ситуацію посилює те, що покарати такі магазини вкрай складно. Особливо, якщо їхній власник працює з квартири і не має жодних документів.

Ми попросили прокоментувати ситуацію у знайомого дієтолога Аліси Толстухіної:

Гриби – продукт досить непередбачуваний, – коментує лікар. Якщо ви хочете включити у свій раціон сирі гриби, але не знаєте, їстівні вони чи ні, то найкраще купити штучно вирощені печериці, трюфелі, рижики, білі гриби та гливи. Хоча такі гриби можуть містити пестициди та іншу хімію. Також не слід забувати, що дитячий організм не здатний перетравлювати сирі гриби. Не рекомендуються вони і годуючим матусям.

Нагадаємо, що сироїдінням вважається система харчування, в якій повністю виключається вживання їжі, що зазнала термообробки – варіння, смаження, запікання, приготування на пару, охолодження, заморожування тощо.

На думку сироїдів, у первісних людей не було можливості смажити та варити знайдену їжу, тому сира їжа є найбільш біологічно природною та корисною. При цьому існує кілька видів сироїдіння, включаючи всеїдне сироїдіння з м’ясом та рибою, молоком та яйцями.

Total
1
Shares
Схожі новини